Serwis e-tlumacze.net

 • ORIENTuj-sie
ORIENTuj-sie

ORIENTuj-sie

Paweł (4 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Warszawa (mokotów)
 • Dane firmy:

  ORIENTuj-sie
  Mokotów
  02-645 Warszawa

 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Szanowni Państwo,

jestem wykwalifikowanym tłumaczem języka chińskiego. W 2009 roku uzyskałem tytuł magistra sinologii na UAM w Poznaniu.
Mogę poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniach ustnych i pisemnych w j.chińskim.
Dotychczas współpracowałem z indywidualnymi klientami i biurami tłumaczeniowymi, jak i również z wieloma firmami z sektora prywatnego (był to import m.in. maszyn rolniczych, produktów typu "wszystko za 4zł", odzieży roboczej specjalnej). Uczestniczyłem w szkoleniach na terenie Polski i Chin z obsługi linii produkcyjnych, zlecenia były przygotowane przez duże koncerny zagraniczne. Współpracowałem także z instytucjami rządowymi (prokuratura, straż graniczna sąd, ministerstwa, urząd pracy, urzędy miast). Współorganizowałem konferencje i forum na terenie Warszawy. Organizowałem i uczestniczyłem w wyjazdach biznesowych na terenie ChRL.

Zapraszam do kontaktu.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika