Serwis e-tlumacze.net

  • Olga Gaiseniuk
Olga Gaiseniuk

Olga Gaiseniuk

(3 oferty)

O mnie

Zajmuję się wykonywaniem tłumaczeń z języka ukraińskiego i rosyjskiego na polski oraz w odwrotnej kombinacji językowej. Wykonuję tłumaczenia zwykłe specjalistyczne w dziedzinie prawa, administracji, ekonomii, politologii, medycyny, jak również tłumaczę dokumenty urzędowe, teksty publicystyczne, literackie, naukowe. Pragnę dzielić się swoją wiedzą według Państwa zapotrzebowań. Serdecznie zapraszam do współpracy!  

Wykształcenie

Języki słowiańskie są moim zainteresowaniem i podmiotem badań naukowych. Obroniłam doktorat na Uniwersytecie Łódzkim, specjalizacja: językoznawstwo polonistyczne. Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Narodowym im. J.Fedkowycza w Czerniowcach, Ukraina, specjalizacja: ukrainistyka. Język ukraiński jest moim językiem ojczystym. 

Doświadczenie

Obecnie jako tłumacz języka ukraińskiego współpracuję z Centrum Szkoleniowym IDEA Group oraz wykonuję zlecenia polskich biur tłumaczeniowych. Współpracowałam z bonprix Spółką z o.o. z/s w Łodzi, wykonując tłumaczenia pisemne dokumentacji kadrowej oraz ustne szkoleń BHP dla personelu z Ukrainy. Przez trzy lata pracowałam w Biurze Tłumaczeń Globus w Czerniowcach na Ukrainie. Jestem również lektorem języka polskiego i ukraińskiego dla dorosłych i dzieci. 

Szkolenia, uprawnienia

Uczestniczyłam w Szkoleniu dla tłumaczy języka ukraińskiego w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych organizowanym przez Centrum Języków Słowiańskich Slavia w Krakowie

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika