Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Olena Sawedczuk
Olena Sawedczuk

Best Centrum

Olena Sawedczuk(8 ofert)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Czechowice-Dziedzice
  • Bielsko-Biała
  • Pszczyna
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Jestem Native Speaker w językach ukraińskim i rosyjskim.Pomoc w pośrednictwie w nawiązywaniu kontaktów handlowych z Rosją, Ukrainą, Białorusią oraz innymi krajami byłego ZSRR, w tym również z krajami nadbałtyckimi, takimi jak Litwa, Łotwa czy Estonia. Pomoc taka obejmuje m.in. wyszukiwanie potrzebnych informacji, wykonywanie rozmów telefonicznych i Skype w imieniu klienta.
Wykonuję również tłumaczenia tekstów,instrukcje obsługi oraz inną dokumentację techniczną, strony www, teksty reklamowe i inne.
W przypadku zainteresowania, zachęcam do przesłania mailem stosownego zapytania lub proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika