Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Aleksandra Nowak

Aleksandra Nowak

(1 oferta)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Chorzów
  • Katowice
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka czeskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 40,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Absolwentka filologii czeskiej podejmie się tłumaczeń z języka czeskiego na polski i z polskiego na czeski. Możliwa dłuższa współpraca. Szybko, dokładnie i pewnie.

Doświadczenie:
Tłumaczenia tekstów prawniczych, literackich, technicznych i innych. Obsługa sprzedaży na rynek czeski (kontakt telefoniczny i mailowy z czeskojęzycznymi klientami), tłumaczenie stron www, e-sklepów, aukcji internetowych.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij