Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem CODA – słyszące dziecko niesłyszących rodziców. Stąd moim pierwszym językiem był język migowy, który aż dotąd towarzyszy mi w codziennym życiu zarówno w pracy, jak i w domu rodzinnym. Jestem studentką studiów pedagogicznych oraz absolwentką studiów surdopedagogicznych oraz pedagogiki dziecięcej. W wolnym czasie lubię chodzić po górach, oraz oddawać się pasji, jaką jest fotografia. Tworzę też różne materiały, które ułatwiają naukę języka migowego.

Wykształcenie

Z wykształcenia jestem Surdopedagogiem oraz Pedagogiem dziecięcym. Swoją drogę edukacyjną kontynuuję studiując pedagogikę ogólną.

Doświadczenie

Jako CODA (słyszące dziecko Głuchych rodziców) doświadczenie zdobywałam od dzieciństwa ciągle je rozwijając. Na co dzień pracuję z osobami Głuchymi, prowadzę także szkolenia z języka migowego indywidualne i grupowe. Język migowy jest moją pracą, ale także wielką pasją, którą stale rozwijam. Opracowałam autorski program nauczania, stworzyłam kursy online, materiały wideo oraz materiały dydaktyczne ułatwiające naukę języka migowego. Swoje umiejętności wykorzystałam także w nauczaniu języka migowego w placówkach szkolnych. Wykonałam kilkanaście tłumaczeń na żywo oraz online. Przygotowałam się do tego zadania tworząc własne studio, w którym zapewniam odpowiednie zaplecze do nagrywania.

Szkolenia, uprawnienia

Ukończone kursy: Polski Język Migowy (PJM) - zaawansowany System Językowo-Migowy (SJM) - zaawansowany Międzynarodowy Język Migowy (IS) - średnio-zaawansowany Uzyskany wpis do rejestru tłumaczy języka migowego na poziomie: zaawansowanym
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Antoni Maciejewicz
5 lipca 2022

Dziękuje Pani Olu za wyrozumiałość i pozytywne podejście! Polecam :)

Odpowiedź użytkownika:

Dziękuję za opinię i owocną współpracę! Pozdrawiam ;)