Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka arabskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia
specjalistyczne
do ustalenia
uwierzytelnione
do ustalenia
korekty
do ustalenia

Szanowni Państwo,

Nazywam się Norbert Ślusarczyk. Jestem absolwentem filologii angielskiej z językiem arabskim o profilu tłumaczeniowym na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a w 2017 roku ukończyłem studia magisterskie na kierunku Arabistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. 

Od 2021 r. jestem tłumaczem przysięgłym języka arabskiego.

W swojej dotychczasowej karierze tłumaczeniowej przetłumaczyłem setki stron dokumentów prawniczych, urzędowych i technicznych – zarówno dla klientów komercyjnych jak i Organów Wymiaru Sprawiedliwości (sądy, policja, urząd ds. cudzoziemców). Wykonuję również tłumaczenia ustne (wiodący dialekt to libański).

Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat moich usług i doświadczenia, w tym przykłady moich ostatnich projektów. Na stronie internetowej znajduje się również lista dokumentów, które wymagają tłumaczeń uwierzytelnionych.
www[.]arabski-slusarczyk[.]com

Informuję, że wystawiam faktury zwolnione z podatku VAT.

Prowadzę również kanał na Youtube poświęcony językowi arabskiemu (https://www[.]youtube[.]com/channel/UCXfENNtJMjJxWXWB_d-LX0A?)

Zachęcam do kontaktu mailowego w celu uzyskania darmowej wyceny.

Pozdrawiam serdecznie.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.