Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Nina Sornaj

Nina Sornaj

(9 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka indonezyjskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 55,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Korekty: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  3. Tłumaczenie online: Tak

Tłumaczenia pisemne z polskiego na indonezyjski i odwrotnie. Pracuję sprawnie i rzetelnie. Codziennie mam styczność z teorią i praktyką tłumaczeń, więc gwarantuję profesjonalny przekład.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Jerzy9 sierpnia 2015     

    Dla naszej firmy zlecałem Pani tłumacz tłumaczenia umów i specyfikacji technicznych. Bardzo udana współpraca, tłumaczenia wykonane na czas i bardzo rzetelnie.