Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Eric Ender
Eric Ender

Eric Ender

(1 oferta)

Oferty użytkownika

O mnie

Kilka słów o mnie:

Mieszkałem 25 lat w Niemczech, gdzie ukończyłem liceum ogólnokształcące. Tam też ukończyłem studia magisterskie w zakresie pedagogiki społecznej i psychologii na Uniwersytecie w Duisburgu. Następnie realizowałem studia doktoranckie z psychologii w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uzyskując dyplom doktora psychologii. Po powrocie do Niemiec pracowałem 11 lat jako psycholog szkolny i byłem kierownikiem poradni psychologicznej dla szkół.

W Niemczech zdobyłem doświadczenia w prowadzeniu zajęć edukacyjnych w zakresie psychologii. Z kolei w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ prowadziłem zajęcia z języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym oraz na poziomie specjalistycznym z zakresu psychologii.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika