Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Małgorzata Lipska

Małgorzata Lipska

(2 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język hebrajski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
  • inne,
  • literatura

Język hebrajski – tłumaczenia pisemne zwykłe, naukowe, literackie.

Małgorzata Lipska – tłumaczka języka hebrajskiego od 2009 r. Absolwentka hebraistyki na Uniwersytecie Warszawskim (2012 r.), doktorantka Wydziału Orientalistycznego UW, dwukrotna stypendystka na Uniwersytecie w Tel Awiwie (2010 i 2014 r.), certyfikat biegłości językowej (tzw. ptor, 2011 r.). Publikacje tłumaczeń m.in. na łamach czasopism takich jak „Studia Judaica” i „Cwiszn”, a także w wydawnictwach książkowych (Sefer Pruszków, Księga pamięci Żydów Bielska Podlaskiego i in.).

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Jakub Dolatowski13 lutego 2017     

    bardzo miło, sumiennie, dokładnie w terminie i zgodnie z wszystkimi ustaleniami, a co najważniejsze - wyjątkowo sumiennie i piękną polszczyzną