Serwis e-tlumacze.net

  • Natalia
Natalia

Natalia

(2 oferty)
  •  Telefon (Pokaż) Gadu Gadu
  • Obszary działania:
    • Zabrze
  • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem magistrem filologii włoskiej z 5-letnim doświadczeniem w branży tłumaczeniowej. Współpracowałam z takimi firmami jak Ferrero Rubinetterie Srl, Collect Consulting SA, Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów, CTS Centrum Tłumaczeń Samochodowych oraz z tłumaczem przysięgłym języka włoskiego. Rzetelnie realizuje powierzane mi zlecenia, a moje tłumaczenia konsultuję z native-speakerem. Zapraszam do współpracy!

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij