Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
  • Mariusz Stachniak
Mariusz Stachniak

Mariusz Stachniak

(1 oferta)

Oferty użytkownika

O mnie

Rzetelne i terminowe tłumaczenia na terenia całego kraju on-line z ENG-PL-ENG.  Tłumaczenie tekstów zwykłych i specjalistycznych: tłumaczenia biznesowe (np. ewaluacja pracowników, raporty, korespondencja handlowa, kontrakty, dokumnentacja firmy, formularze procedur), marketing (np. materiały promocyjne, opisy produktów, strony internetowe), turystyka (np. katalogi, opisy wycieczek, ulotki turystyczne), gastonomia (np. menu), hodowla zwierząt rasowych (psy, koty, gołębie), inne (np. CV, listy motywacyjne, referencje).  Bezpłatna wycena - po przesłaniu tekstu na podany adres internetowy otrzymają państwo cenę i termin wykonania tłumaczenia.  Przesłane teksty traktowane są jako poufne.  Cena tłumaczenia zależy od objętości tekstu i terminu wykonania tłumaczenia.

Wykształcenie

Ukończone studia na kierunku filologia angielska, specjalizacja - translatoryka.

Doświadczenie

Tłumaczenia jakie wykonałem: umowy handlowe, regulaminy wewnętrzne, teksty marketingowe, ulotki, materiały promocyjne.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika