Serwis e-tlumacze.net

  • Czeski-Słowacki
Czeski-Słowacki

Czeski-Słowacki

(8 ofert)

O mnie

Jesteśmy zespołem tłumaczy (lingwistów i inżynierów) języka czeskiego i słowackiego w parach z językiem polskim i angielskim. Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu skomplikowanych tekstów specjalistycznych z różnych dziedzin – przemysłu, medycyny, finansów, prawa, specyfikacji technicznych, różnego rodzaju instrukcji technicznych. Nasz zespół tworzony jest przez tłumaczy pochodzących z Polski, Czech i Słowacji. Dlatego każdy tekst jest tłumaczony przez native speakera języka docelowego, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasze zdobywane latami doświadczenie, rzetelność oraz wykwalifikowany zespół tłumaczy umożliwia nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Więcej na: www.czeski-slowacki.pl

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij