Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Adentro Translations Marta Masłowska
Adentro Translations Marta Masłowska

Adentro Translations Marta Masłowska

Marta Masłowska(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Kraków
  • Kielce
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem tłumaczką języków hiszpańskiego, angielskiego, portugalskiego. Ukończyłam z wyróżnieniem dzienne studia filologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim (filologia hiszpańska, specjalizacja tłumaczeniowo-komunikacyjna), odbyłam również roczne studia podyplomowe w zakresie tłumaczenia tekstów specjalistycznych prowadzone przez Katedrę UNESCO w Krakowie.
Tłumaczeniem zajmuję się zawodowo od 2009r., w tym przez pięć lat pracowałam jako tłumacz etatowy w dużej hiszpańskiej firmie budowlanej, co dało mi możliwość dogłębnego poznania specyfiki sektora i wyspecjalizowanie świadczonych usług w zakresie tłumaczeń technicznych (budownictwo wodno-lądowe, hydrotechnika, koleje).

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika