Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Alessandro Borroni
Alessandro Borroni

Alessandro Borroni

Marta Smaruj(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem polonistką oraz pedagogiem psychomotoryki (Pratica Psicomotoria Aucouturier). Przez ostatnie 10 lat mieszkałam we Włoszech, pracując i studiując w Lombardii i Piemoncie. 

Wykształcenie

  • Uniwersytet Warszawski, Wydział Filologii Polskiej, licencjat
  • Centro di Formazione Permanente Torino, Pratica Psicomotoria Aucouturier, specjalizacja

Doświadczenie

Od lat piszę i redaguję teksty o tematyce ogólnej (tłumaczenia dla blogów i stron internetowych) po polsku i po włosku. Ze względu na zakres studiów w Turynie, mam również poszerzone słownictwo specjalistyczne z zakresu pedagogiki i psychologii.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika