Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
  • Anna Mrowiec-Zygmunt Mila-Lingua
Anna Mrowiec-Zygmunt Mila-Lingua

Anna Mrowiec-Zygmunt Mila-Lingua

Anna Mrowiec-Zygmunt(1 ofertę)
  •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż)
  • Obszary działania:
    • Wrocław
  • Wystawiam faktury
  • Ostatnia aktywność: ponad miesiąc temu

Oferty użytkownika

O mnie

Witam Państwa serdecznie,
moje zamiłowanie do języka niemieckiego rozpoczęło się już w dzieciństwie. Mieszkając w Niemczech i uczęszczając tam do szkoły, miałam możliwość nie tylko pogłębić znajomość języka niemieckiego, ale co również jest bardzo ważne, zapoznać się z miejscową kulturą. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim na wydziale filologicznym. Podążając za swoją pasją, jaką jest tłumaczenie, ukończyłam Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Ustnych i Pisemnych w Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu. W zawodzie, jako Tłumacz pracuję od 2008 roku, ciągle rozwijając i uzupełniając swoje kwalifikacje.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie i angażuję się w pełni w każdy projekt. Dzięki wsparciu mojego Zespołu pracuję zarówno nad strategią firmy jak i aktywnie przy realizacji usług.
Klienci cenią sobie w kontaktach ze mną najbardziej fachowość, rzetelność i terminowość…
i może jeszcze szybki, przyjemny kontakt ;-)

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika