Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Magdalena Sidorkiewicz

sisi ling

Magdalena Sidorkiewicz(11 ofert)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Ochota)
 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka hindi na język angielski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Tłumaczenie online: Tak

Oferujemy tłumaczenia w wielu językach takich jak: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, niderlandzki, szwedzki, duński, czeski, słowacki, chiński, arabski, rumuński, rosyjski, polski, fiński oraz innych. Realizujemy także projekty z języka obcego na inny niż polski język obcy.

Proponujemy profesjonalne przekłady techniczne, medyczne, finansowe, marketingowe, handlowe, naukowe, biotechnologiczne, prawne, IT, z branży przemysłowej i produkcyjnej, motoryzacyjne, energetyczne i wiele innych m.in. strony internetowe, prezentacje, artykuły czy książki. Oferujemy także edycję, korektę czy oprawę graficzną projektu.

Nasi tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów tłumaczeniowych i zawsze dostosowują się do potrzeb naszych Klientów, gwarantując wysoką jakość oraz realne terminy.

Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia pod numerem telefonu:

+48 605 240 580

lub skontaktuj się z nami mailowo unilingtranslations (at) gmail (.) com

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Doświadczenie:
8 lat

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij