Zaloguj się Załóż konto

O mnie

Mobilne Centrum Edukacyjne „Globus” (w skrócie MCE „GLobus”) zostało założone w 2015 roku przez Panią Magdalenę Lewandowską na bazie swoich długoletnich doświadczeń językowych.

Nauka (jak to zwykle bywa) rozpoczęła się od jednego ucznia, od „poprawienia” ostatniej niezapowiedzianej kartkówki z angielskiego. W wyniku bardzo dobrych efektów w nauce swojego podopiecznego, a także pozytywnej opinii rodziców, postanowiła założyć szkołę językową i centrum tłumaczeniowe.  Dziś Pani Magdalena jako Dyrektor wraz z całym zespołem Korepetytorów świadczą usługi edukacyjne i tłumaczeniowe jako Mobilne Centrum Edukacyjne „Globus” oferując nie tylko języki obce.

W swojej ofercie tłumaczeń oferujemy Państwu szeroki wachlarz języków takich jak m.in.: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, japoński, rumuński, serbochorwacki, litewski i wiele innych. Nie ma języka, którego potrzebujesz? Nie szkodzi! - poszukamy tłumacza:)

Zapraszamy do kontaktu - telefonicznie bądź mailowo! Pisać można także poprzez nasz profil na facebooku: MOBILNE CENTRUM EDUKACYJNE "GLOBUS".

Wykształcenie

Nasi tłumacze są absolwentami wydziałów filologicznych i lingwistycznych.

Doświadczenie

Firma działa nieprzerwanie od roku 2015 na terenie Wielkopolski i nie tylko.

Szkolenia, uprawnienia

Nasi lektorzy i tłumacznie nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje.

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.