Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • M.B. Communication
M.B. Communication

M.B. Communication

Magdalena Budzulak(6 ofert)

O mnie

Jestem absolwentką Wydziałowych studiów w zakresie tłumaczenia specjalistycznego i zawodowego UAM w zakresie języka angielskiego oraz języka francuskiego, organizowanych w ramach projektu "Unikatowy Absolwent = Możliwości" we współpracy z Dyrekcją Generalną ds. Tłumaczeń Pisemnych. Dysponuję szerokim wachlarzem przetłumaczonych tekstów oraz dokumentów z wielu dziedzin tematycznych, m.in. prawa, administracji, ekonomii, marketingu, medycyny i farmakologii, nauki, UE. Chętnie podejmę się zleceń tłumaczeniowych (zwykłych/specjalistycznych) w następujących kombinacjach językowych: PL-EN, EN-PL, PL-FR, FR-PL, FR-EN oraz EN-FR.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej pod adresem: www.mbcommunication.pl

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Hanna S13 lutego 2017     

  Sympatycznie i fachowo :)

 • Mariusz Kosko2 stycznia 2017     

  Szczerze polecam. Każdy tekst przetłumaczony terminowo i poprawnie. Dobry kontakt, Pozdrawiam

 • Tomasz Tomek10 listopada 2016     

  Wspolpracujemy z Panią Magdalena juz 3 miesiąc. Wszystkie zlecenia wykonywane sa rzetelnie i z należytą starannością. Duża elastyczność, jeśli chodzi o rodzaje tekstów, przerabialiśmy juz umowy, raporty, korespondencje i wiele innych, polecam.

 • Alkiz30125 marca 2016     

  Bardzo dobry kontakt (Pani przesympatyczna!), tłumaczenie wykonane terminowo, bez błędów. Polecam!

 • Aneta5 lutego 2016     

  Jeszcze raz bardzo dziękujemy za sprawne i dobrze wykonane tłumaczenie dokumentacji medycznej. Bardzo pomogło w kontakcie z lekarzem.

 • Z Grzegorz28 stycznia 2016     

  Przetłumaczony teksty spotkały się ze świetną opinią zagranicznej firmy, z którą prowadzę interesy. Pełen profesjonalizm!

 • Marek16 października 2015     

  Jak najbardziej polecam! Doskonały kontakt i bardzo dobrze wykonane tłumaczenia. Pani Magda wykazała się znajomością fachowego języka prawniczego (jak również żargonu medycznego). Z całą pewnością ponownie skorzystam z jej usług.

Napisz do użytkownika