Serwis e-tlumacze.net

 • Matej Žontar
Matej Žontar

Matej Žontar

(2 oferty)

Oferty użytkownika

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agata MazurkiewiczWORT14 stycznia 2021     

  Z panem Matejem współpracuję w zakresie tłumaczeń już od dłuższego czasu. Zlecenia wykonywane są bardzo rzetelnie i terminowo, polecam.

 • Sylwester Kowalski5 listopada 2020     

  Z Panem Matejem współpracuję od dłuższego czasu i na pewno współpracę będę kontynuował. Tłumaczenia realizowane są zawsze terminowo, profesjonalnie, oraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co przy większości tłumaczeń jest bardzo istotną sprawą. Gorąco polecam.

 • Maja PodgórskaLINGWAY5 listopada 2020     

  Bardzo dobry kontakt, szybka reakcja na maile, terminowość. Wszystko w porządku polecamy!

 • Szymon UrbańskiBiuro Tłumaczeń Tolka3 sierpnia 2017     

  Współpracuję z Matejem i bardzo go polecam. Tłumaczenie wykonane na czas i z najwyższą starannością. Bardzo dobry kontakt. Polecam Mateja jako tłumacza słoweńskiego.

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij