Serwis e-tlumacze.net

 • Martyna
Martyna

Martyna

(8 ofert)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Łódź
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
  • Gdańsk
  • Elbląg
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

O mnie

Jestem pogodną, sumienną osobą, z dużym poczuciem obowiązku, lubiącą wyzwania, zwłaszcza te językowe. Zamiłowanie do języków obcych pojawiło się już dawno temu i wciąż silnie działa w moim życiu. W połączeniu z pasją podróżniczą pozwoliło na opanowanie języków hiszpańskiego, niemieckiego, angielskiego i włoskiego na wysokim poziomie. Uczyłam się na różne sposoby, konwencjonalnie na kursach prywatnych, w klasie dwujęzycznej i podczas studiów oraz mniej konwencjonalnie, ale jakże przyjemnie, wyjeżdżając za granicę i rzucając się na głęboką wodę w poszukiwaniu pracy. Zawsze sumiennie i odpowiedzialnie podchodzę do powierzonych zleceń, skrupulatnie i z zapałem przygotowując się do tłumaczenia w każdej dziedzinie. Jestem dociekliwa i dokładna. Jestem też mobilna i elastyczna czasowo, chętnie podejmę się zleceń wyjazdowych, szczególnie zagranicznych. 

Wykształcenie

Skończyłam klasę dwujęzyczną z językiem niemieckim. Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego i Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Półtoraroczny pobyt w Hiszpanii na stypendium Erasmus i Sokrates.

Doświadczenie

Doświadczenia i wiedza zdobyta podczas wyjazdów zagranicznych o różnym charakterze: naukowym: wymiany uczniowskie (Ansbach, Niemcy), stypendium studenckie 1,5 roku w Granadzie, kurs językowy w Austrii; zawodowym: pracowałam w Szkocji, Irlandii Pd, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii i Bułgarii; wolontarystycznym: Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania, Portugalia.

Mam również doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych: prace magisterskie i doktorskie z dziedziny sztuki, audio nagrania szkoleniowe, krótkie filmy. Byłam również tłumaczem podas kilkudniowych szkoleń fryzjerskich prowadzonych przez mistrzów z Anglii i Berlina (tłumaczenia ustne wypowiedzi na bieżąco).

Szkolenia, uprawnienia

Zawsze sumiennie i odpowiedzialnie podchodzę do powierzonych zleceń, skrupulatnie i z zapałem przygotowując się do tłumaczenia w każdej dziedzinie. Jestem dociekliwa i dokładna i tak też się staram tłumaczyć, niemniej jednak nie mam profesjonalnego wykształcenia tłumacza, dlatego jestem dyspozycyjna czasowo, gotowa na wyjazdy nawet zagraniczne i w zamian za zaufanie i możliwość zdobycia doświadczenia, oferuję niższe ceny.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij