Serwis e-tlumacze.net

Marta Fazekas

Marta Fazekas

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język węgierski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
Specjalizacje:
  • biznes, handel,
  • gastronomia,
  • literatura,
  • marketing,
  • turystyka, hotelarstwo

Witam! Jestem native Węgierką, absolwentką filologii polskiej i niemieckiej.  Obecnie mieszkam w Krakowie. Na etacie pracuję w polskiej firmie na stanowisku Specjalista ds. komunikacji na rynek węgierki. Tłumaczenie jest moją pasją, dlatego poza etatem pracuję też jako freelancer tłumacz. Tłumaczenia wykonuję przede wszystkim z polskiego na węgierski, ale przyjmuję również zlecenia na dłuższą metę typu korespondencji biznesowej. W przypadku barier językowych chętnie pomagam. :)  Zapraszam do współpracy!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij