Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Mariia Kulakevych

Mariia Kulakevych

(5 ofert)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Wrocław
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język rosyjski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • inne,
 • literatura

Jestem studentka 3 roku filologii angielskiej, i mam język ukraiński jako ojczysty. Studiuję w języku angielskim oraz języku polskim. Zapraszam wszystkie osoby do skorzystania z oferty tłumaczenia na róźny tematy.  Oferuję interesujące oraz efektywne i szybkie tłumaczenia  W tłumaczeniu zależy mi na rozwijaniu wszystkich sprawności językowych.

Doświadczenie:
Mam język rosyjski jako ojczysty. 2016-2019 WSB we Wrocławiu Kierunek: Filologia Angielska wrzesień 2018 - listopad 2018 Staż w Centrum Współpracy Międzynarodowej Jestem tłumaczem na freelance podstawie.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij