Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Maria
 • Oferta tłumaczenia - włoski - polski
Maria

Maria

(4 oferty)
 • Obszary działania:
  • Polska
  • Katowice
  • Warszawa
  • Kraków
  • Wrocław
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka włoskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Tłumaczenie online: Tak

Witam,

Oferuję tłumaczenia nieprzysięgłe (zwykle, specjalistyczne) z języka włoskiego oraz języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Przygotowuje tłumaczenia dla firm oraz osób fizycznych każdego typu ( np. CV, opisy produktów, korekty, teksty na strony www, korekty tekstów, materiały i ulotki, tłumaczenia specjalistyczne, artykuły i inne). Posiadam doświadczenie w tłumaczeniach oraz nauczaniu języka włoskiego oraz angielskiego. Gwarantuje dokładność, szybkość i profesjonalizm.

Pozdrawiam :)

Doświadczenie:
tłumaczenia nieprzysięgłe (zwykle, specjalistyczne) z języka włoskiego oraz języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Przygotowuje tłumaczenia dla firm oraz osób fizycznych każdego typu ( np. CV, opisy produktów, korekty, teksty na strony www, korekty tekstów, materiały i ulotki, tłumaczenia specjalistyczne, artykuły i inne). Posiadam doświadczenie w tłumaczeniach oraz nauczaniu języka włoskiego oraz angielskiego.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij