Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Małgorzata Zagajewska
Małgorzata Zagajewska

Małgorzata Zagajewska - tłumacz / copywriter

Małgorzata Zagajewska(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Oferuję profesjonalne i kompleksowe usługi tłumaczeniowe z języka francuskiego na polski oraz z polskiego na francuski dla osób indywidualnych oraz firm na terenie całej Polski. Zapewniam bezpłatną wycenę usługi po przesłaniu tekstu na adres e-mail. Wystawiam faktury VAT. Tłumaczenia wykonuję z pasją, zaangażowaniem i najwyższą starannością.

Posiadam wszechstronne wykształcenie - studiowałam filologię romańską na UMK w Toruniu, a także literaturę francuską (Université Michel de Montaigne w Bordeaux i Université de Bretagne Occidentale w Brest), Informację i Komunikację (Université Rennes 2) oraz Media Pisane (Sciences-Po Rennes).

Przez 6 lat mieszkałam we Francji, gdzie studiowałam, a także pracowałam u największych wydawców prasy (Ouest-France, Mondadori, Lagardère Active) zarówno jako dziennikarz, Community Manager, jak również przy badaniach rynku. Tłumaczę na poziomie native speaker.

Poza wieloletnim doświadczeniem jako freelancer w zakresie tłumaczeń oraz redagowania tekstów, pracowałam również dla Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej oraz wielu firm stowarzyszonych.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Ksawery Wójcinski27 grudnia 2017     

    Tłumacz bardzo profesjonalny, rzetelny, kreatywny i punktualny. Polecam.

Napisz do użytkownika