Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Malgorzata

Malgorzata

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka francuskiego na język angielski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 20,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 35,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 10,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 4. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • biznes, handel,
 • inne,
 • inżynieria,
 • marketing,
 • przemysł,
 • techniczne

Dzień dobry, Ukończyłam francuskojęzyczne studia wyższe techniczne na międzynarodowym wydziale: International Faculty of Engineering na Politechnice Łódzkiej, specjalizacja Gestion et technologie- zarządzanie inżynieria produkcji. Ponadto, część studiów biznesowych realizowałam we Francji na uczelni Université Jean Moulin Lyon 3. Wcześniej z wyróżnieniem ukończyłam dwujęzyczne liceum z wykładowym językiem francuskim oraz zostałam laureatką ogólnopolskiego konkursu języka i kultury francuskiej. Od 2007 roku posiadam certyfikat Uniwersytetu w Cambridge pozwalający na nauczanie języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Pracę wykonuję z pasją, zaangażowaniem i z najwyższą starannością. Wykonuję również tłumaczenia ekspresowe oraz prowadzę korespondencję firmową i prywatną. Gwarantuję absolutną poufność. Zapraszam do współpracy

Doświadczenie:
Tłumaczenia dokumentacji do francuskich przetargów dla polskiej firmy . Tłumaczenia podczas wizyt przedstawicieli francuskich firm w polskich przedsiębiorstwach. Tłumaczenia podczas wizyt studyjnych pracowników naukowych we Francji. Przygotowanie raportów z badań marketingowych dotyczących wchodzenia zagranicznych marek na polski rynek. Pisanie prac dyplomowych w języku francuskim.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Michał29 sierpnia 2016     

  Barzdzo przyjemna i profesjonalna współpraca. Wszystkie teksty są nie tylko poprawnie przetłumaczone ale i kontekst jest zachowany i niuanse językowe są uwzględnione.
  Polecam

 • Arkadiusz13 października 2015     

  Polecam - Błyskawicznie przetłumaczony profesjonalny katalog. Super Jakość, przystępna cena - szczerze POLECAM!!!