Serwis e-tlumacze.net

Magdalena konsekutywne, symultaniczne, kabinowe i pisemne

Magdalena konsekutywne, symultaniczne, kabinowe i pisemne

(2 oferty)
 •       (1 opinia)
 •  Telefon (Pokaż) Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Tychy
  • Katowice
  • Sosnowiec
  • Bielsko-Biała
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język angielski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Ustne konsekutywne: do ustalenia
 4. Ustne symultaniczne: do ustalenia

Tłumaczę dokumenty tekstowe z zakresu dziedzin takich jak (ekonomia, stosunki międzynarodowe, prawo, chemia, technika, informatyka i inne). Tłumaczę również symultanicznie oraz konsekutywnie.

Tłumaczyłam dla takich firm jak: ArcelorMittal, Hager Polo, Saint Gobain Sekurit i innych. Konsekutywnie tłumaczyłam podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podczas Konferencji Drogerii Polskich i innych spotkań i konferencji.

Doświadczenie:
Jako tłumacz pracuję od roku 2009. Tłumaczyłam różnego rodzaju pisma począwszy od ofert handlowych, maili, korespondencji, aż po konferencje i kongresy.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Beata2 lutego 2014     

  Pani Magdalena to osoba uczciwa, z profesjonalnym podejściem do klienta. Niezwykle dobrze się z nią współpracuje, jest konkretna i miła. Tłumaczenia wykonuje solidnie, doskonale radzi sobie z trudną, naukową literaturą. Oddają one w pełni istotę opracowywanego tekstu. Można je wręcz nazwać tłumaczeniami bezbłędnymi. Wszystkie zlecenia zawsze wykonuje terminowo. Korzystałam z jej usług wielokrotnie, dlatego bardzo polecam współpracę z Panią Magdaleną.