Serwis e-tlumacze.net

  • Magdalena Liebner
Magdalena Liebner

Magdalena Liebner

(3 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Dzień dobry! :)

Zajmuję się tłumaczeniami zwykłymi (nieprzysięgłymi). Oferuję rzetelnie i starannie przygotowane przekłady tekstów i materiałów z różnych dziedzin, m.in. górnictwa i dziennikarstwa. Dokładam wszelkich starań, by każde zlecenie zrealizować jak najlepiej, ponieważ zawsze jest to dla mnie okazja, by nauczyć się czegoś nowego o świecie, o sobie i innych ludziach.

Zapraszam!

Wykształcenie

W 2016 roku ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim na kierunku filologia angielska z programem tłumaczeniowym z językiem niemieckim.

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij