Serwis e-tlumacze.net

 • László Marek Szubert
László Marek Szubert

László Marek Szubert

(4 oferty)

O mnie

Dwujęzyczny od dziecka native speaker, doświadczony tłumacz mieszkający w Budapeszcie oferuje tłumaczenia z języka polskiego i angielskiego na węgierski i z węgierskiego na angielski i polski, do spotkań i imprez na Węgrzech, oraz tłumaczenia tekstów w dziedzinie prawa, administracji, biznesu, marketingu itp.<br />
<br />
Ceny do negocjacji, dostępne faktury VAT, płatność przelewem na polskie konto.

Wykształcenie

Prawnicze (Uniwersytet ELTE w Budapeszcie)

Doświadczenie

Pracuję jako tłumcz od 2012 roku.

Szkolenia, uprawnienia

Węgierski państwowy dyplom tłumacza języka polskiego.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Beata13 czerwca 2016     

  Współpracowaliśmy z Panem Laszlo przy ważnym dla nas projekcie. Wykonał on dla nas tłumaczenie tekstów jak również prowadził korespondencję mailową i bezpośrednie rozmowy telefoniczne w języku węgierskim (nie były to rozmowy handlowe).

  Pracę Pana Laszlo oceniamy jako bardzo profesjonalną, dokładną i rzeczową. Byliśmy na bieżąco informowani, co usprawniło nasze dalsze działania, a założony czas pracy został satysfakcjonująco dla nas wykorzystany.

  Polecamy Pana Laszlo jako solidnego oraz pełnego profesjonalizmu partnera.

  Beata Kołodziejska
  PB Group
  www.pb-group.eu

 • Jacek14 maja 2015     

  Pan Laszlo wykonał dla naszego biura tłumaczenie strony internetowej dla jednego z większych producentów w branży chemicznej w Polsce. Tłumaczenie zostało wykonane poprawnie oraz terminowo.

  Jako biuro tłumaczeniowe, polecamy Pana Laszlo jako godnego zaufania partnera w biznesie.

  Jacek Ciołkosz
  Biuro Tłumaczeń ARTIST
  www.artist.com.pl

Napisz do użytkownika