Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Katarzyna
Katarzyna

Katarzyna

(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Łódź
  • Warszawa
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Oferty użytkownika

O mnie

Wykształcenie

W tym roku (2017) ukończyłam filologię słowiańską na Uniwersytecie Łódzkim. Moim pierwszym językiem był bułgarski, a drugim słoweński. Aktualnie jestem na trzecim stopniu studiów licencjackich - filologii włoskiej.

Doświadczenie

W trakcie studiów wielokrotnie podejmowałam się różnych tłumaczeń, jednak jak dotąd nie zarobkowo. Pracowałam przez kilka miesięcy w korporacji, posługując się na co dzień zarówno językiem bułgarskim, jak i słoweńskim, choć moim głównym językiem w tejże firmie był j. angielski.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika