Serwis e-tlumacze.net

  • Lena Gołębiowska
Lena Gołębiowska

Lena Gołębiowska

(6 ofert)

O mnie

Zapewniam rzetelne wykonanie zleceń, współpracę opartą na wzajemnej satysfakcji oraz sprawny kontakt. Pomagam osobom prywatnym i firmom.

Wystawiam fakturę VAT (jeśli jest taka potrzeba) :)

Oferuję atrakcyjne stawki i krótkie terminy realizacji zleceń.

Darmowa wycena tłumaczenia przesłanego tekstu.

Zapewniam 100% poprawność językową i stylistyczną w języku polskim, portugalskim i hiszpańskim, szybkie tłumaczenia oraz indywidualne podejście do każdego z Państwa.

Wykonam również tłumaczenia i korekty tekstów portugalski-hiszpański i vice versa.  

Praca w weekendy- zapraszam do kontaktu priv. 

Wykształcenie

W 2020 r. ukończylam studia magisterskie- filologię portugalską na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalizacja translatorska). 

Doświadczenie

Dotychczas pracowałam z językiem portugalskim i hiszpańskim (którym także płynnie się posługuję) przy obsłudze klienta oraz w firmie e-marketingowej, gdzie zdobyłam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów na blogi, prezentacji, korespondencji biznesowej. Wykonywałam również tłumaczenia i korekty tekstów specjalistycznych (branża spożywcza). Podejmę się każdego rodzaju tłumaczenia, w tym przekładu książek.

Szkolenia, uprawnienia

Kwiecień 2017- Ukończenie Portugalistycznych Warsztatów
Przekładowych na Uniwersytecie Jagiellońskim

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij