Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Laurent Alali
Laurent Alali

Laurent Alali

(1 oferta)

Oferty użytkownika

O mnie

French native speaker living in Krakow

I am a French private tutor on e-korepetycje.net/laurent/jezyk-francuski

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Paweł Bochenek16 listopada 2017     

    Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i z czystym sumieniem mogę polecić tego tłumacza! To co wyróżnia Pana Laurenta spośród innych tłumaczy, to mega zaangażowanie, które wielce przełożyło się na wysokiej jakości efekt końcowy. Dodatkowo komunikacyjnie najwyższa możliwa ocena. Szczerze polecam!

  • daniel czarnecki26 czerwca 2017     

    Bardzo dobre doswiadczenie. Pan Laurent przetlumaczyl moje CV z jezyka angielskiego na francuski w miedzy czasie sluzyl wskazowkami i porada, ktore wysluchalem i zaakceptowalem. Swietna komunikacja i wspolpraca. Bardzo polecam.

Napisz do użytkownika