Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
  • Laura Kozik
Laura Kozik

Laura Kozik

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Szanowni Państwo,

jestem absolwentką studiów magisterskich bohemistyki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Spędziłam również rok studiując w Czechach w ramach wymiany studenckiej. Na co dzień pracuję z językiem czeskim. Jakość wykonywanych tłumaczeń jest dla mnie bardzo ważna.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu.

Wykształcenie

Wykształcenie wyższe - absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Filologia słowiańska, specjalizacja: przekład w komunikacji międzykulturowej z językiem kierunkowym czeskim.

Doświadczenie

Miałam przyjemność brać udział w kilku projektach tłumaczeniowych, m.in. na potrzeby Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu, przesiębiorstwa budowlanego Modulor, wydawcy gier planszowych i karcianych Albi oraz Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

Szkolenia, uprawnienia

Udział w warsztatach: "Warsztat tłumacza przysięgłego (Tłumaczenie dokumentów urzędowych. Tłumaczenie symultaniczne)" organizowanych przez Uniwersytet Palackiego w Ołomuńcu i Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika