Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Karolina
Karolina

Karolina

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego z tytułem magistra neofilologii na kierunku języki i kultura krajów romańskich oraz z tytułem licencjata filologii włoskiej. Oferuję tłumaczenia pisemne zarówno z języka włoskiego na język polski jak i z języka polskiego na język włoski oraz korekty.

Specjalizacje: marketing, budownictwo, umowy handlowe, korespondencja handlowa, strony internetowe, reklama, prasa, ekonomia, gastronomia, turystyka.

Do wykonywanej pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Ponadto gwarantuję rzetelność, terminowość, wysoką jakość i fachowość wykonywanych przeze mnie tłumaczeń.

Do współpracy zapraszam firmy jak i klientów indywidualnych.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Pola22 maja 2013     

    Wszystko ok , bardzo szybciutko przetłumaczone.

Napisz do użytkownika