Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Patrycja Przełucka - Fast Tortoise Translations - rzetelnie i na czas

Patrycja Przełucka - Fast Tortoise Translations - rzetelnie i na czas

(4 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Tychy
  • Katowice (centrum)
 • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język włoski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 50,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 30,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 4. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • inne,
 • literatura,
 • ochrona środowiska,
 • turystyka, hotelarstwo,
 • Unia Europejska

Oferuję pisemne tłumaczenia zdalne z języka angielskiego na włoski i odwrotnie w zakresie tłumaczeń zwykłych, a także specjalistycznych z działów takich jak: ♦ szeroko rozumiana przyroda, ochrona środowiska, ekologia i sozologia (np. artykuły, książki, materiały informacyjne, raporty, strony internetowe, prezentacje) ♦ kulturoznawstwo, etnografia, antropologia (m.in. artykuły, rozprawy, eseje, strony internetowe) ♦ historia (m.in. artykuły, blogi, strony internetowe) ♦ językoznawstwo teoretyczne i stosowane (m.in. artykuły, konspekty) ♦ podróże, geografia, turystyka (m.in. artykuły o tematyce podróżniczej, ulotki informacyjne, konspekty, materiały na stronie internetowej ♦ medioznawstwo, nowe media, multimediaUnia Europejska Oferuję również pisemne tłumaczenie treści filmików informacyjnych umieszczanych na stronach internetowych. Dokonuję również tłumaczeń w kombinacjach językowych włoski/polski oraz angielski/polski.

Cennik:

30zł - tłumaczenie zwykłe (za 1800 znaków ze spacjami)
40zł - tłumaczenie zwykłe eskpres (za 1800 znaków ze spacjami) – tłumaczenie do dwóch/trzech stron rozliczeniowych do 24h od przyjęcia zlecenia
50zł - tłumaczenie specjalistyczne (za 1800 znaków ze spacjami)

 

Doświadczenie:
Jestem absolwentką filologii angielskiej, specj. kultura-media-translacja w Instytucie Kultur i Literatur Angielskich przy Uniwersytecie Śląskim oraz absolwentką filologii włoskiej z programem tłumaczeniowym w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki UŚ. Przez cały okres studiów otrzymywałam stypendium JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego za najlepsze wyniki w nauce. Dyplom magistra filologii angielskiej uzyskałam z wyróżnieniem i obroniłam pracę dyplomową z zakresu filmu i prawa międzynarodowego na ocenę celującą. Dyplom filologii włoskiej z zakresu literatury włoskiej obroniłam z na ocenę celującą. Obecnie jestem lektorem języka włoskiego w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki przy Uniwersytecie Śląskim.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij