Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • Biuro El Horizonte Ewa Wróblewska
Biuro El Horizonte Ewa Wróblewska

Biuro El Horizonte

Ewa Wróblewska(2 oferty)
 •       (2 opinie)
 •  Telefon (Pokaż) Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Wrocław
 • Dane firmy:

  Biuro El Horizonte Ewa Wróblewska
  ul. Boczna 12
  55-095 Długołęka
  Nip: 895-167-58-07

 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: 22 dni temu

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego z numerem TP/27/15.
Z językiem hiszpańskim i kulturą hiszpańską jestem związana od 1999 roku, kiedy to po raz pierwszy zetknęłam się z tym pięknym językiem, który od razu przypadł mi do serca. Na początku zaowocowało to intensywną nauką języka a później wyjazdem do Hiszpanii, pobyt, który trwał ponad 5 lat, w tym czasie pracowałam, żyłam wśród kultury hiszpańskiej i mieszkałam między Hiszpanami m. in. w Madrycie, Saragossie, Bilbao i Pampelunie.

Po powrocie do Polski potwierdziłam moje umiejętności certyfikatem na poziomie C 2 Instituto Cervantes oraz ukończyłam podyplomowe Studia Kształcenia Tłumaczy Języków Romańskich, specjalizacja w języku hiszpańskim.

Tłumaczeniami zajmuję się od 2011 roku, w tym czasie zrealizowałam wiele projektów technicznych, prawniczych, literackich i innych. Każdy nowy tekst jest dla mnie okazją do aktywnego spotkania z językiem oraz zgłębiania i dzielenia się jego bogactwem.

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Maria11 sierpnia 2016     

  Polecam gorąco Pani Ewę! Tłumaczenie przysięgłe wykonane szybkoi rzetelnie, a poza tym jest bardzo przyjemną osobą.

 • Natalia17 lipca 2013     

  W stu procentach rzetelna tłumaczka, zapewnia krótki czas oczekwiania na tłumaczenie i wywiązywanie się z terminu. Wysoka znajomość języka hiszpańskiego. Z całego serca polecam wszystkim tak profesjonalną współpracę!

Napisz do użytkownika