Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego z numerem TP/27/15.
Z językiem hiszpańskim i kulturą hiszpańską jestem związana od 1999 roku, kiedy to po raz pierwszy zetknęłam się z tym pięknym językiem, który od razu przypadł mi do serca. Na początku zaowocowało to intensywną nauką języka a później wyjazdem do Hiszpanii, pobyt, który trwał ponad 5 lat, w tym czasie pracowałam, żyłam wśród kultury hiszpańskiej i mieszkałam między Hiszpanami m. in. w Madrycie, Saragossie, Bilbao i Pampelunie.

Po powrocie do Polski potwierdziłam moje umiejętności certyfikatem na poziomie C 2 Instituto Cervantes oraz ukończyłam podyplomowe Studia Kształcenia Tłumaczy Języków Romańskich, specjalizacja w języku hiszpańskim.

Tłumaczeniami zajmuję się od 2011 roku, w tym czasie zrealizowałam wiele projektów technicznych, prawniczych, literackich i innych. Każdy nowy tekst jest dla mnie okazją do aktywnego spotkania z językiem oraz zgłębiania i dzielenia się jego bogactwem.

Od 2015 jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego, specjalizuję się w tłumaczeniach prawniczych, biznesowych i ogólnych.

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Maria
11 sierpnia 2016

Polecam gorąco Pani Ewę! Tłumaczenie przysięgłe wykonane szybkoi rzetelnie, a poza tym jest bardzo przyjemną osobą.

Natalia
17 lipca 2013

W stu procentach rzetelna tłumaczka, zapewnia krótki czas oczekwiania na tłumaczenie i wywiązywanie się z terminu. Wysoka znajomość języka hiszpańskiego. Z całego serca polecam wszystkim tak profesjonalną współpracę!