Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka hiszpańskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
30,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
do ustalenia
korekty
10,00 zł / 1800 zzs.

Zapraszam serdecznie do współpracy! Jestem tłumaczką z wykształceniem kierunkowym i czteroletnim bogatym doświadczeniem popartym rekomendacjami i certyfikatami. Tłumaczenia to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim moja pasja, dlatego każdy tekst traktuję poważnie, zaś jakość tłumaczenia jest moim priorytetem. Ukończyłam studia filologiczne i studia tłumaczeniowe, współpracowałam z wieloma biurami tłumaczeń, odbyłam kierunkowe praktyki zagraniczne. Pracuję sumiennie i zawsze wywiązuję się z terminów. Na wiadomości odpisuję zazwyczaj natychmiast, czasem z maksymalnie kilkugodzinnym opóźnieniem. Tłumaczę z zachowaniem formatowania źródłowego, korzystam ze specjalistycznych programów CAT i z programu OCR. Mam również doświadczenie w tłumaczeniach ustnych w parach językowych EN-PL oraz ES-PL. Jak dotąd tłumaczyłam przeróżne teksty, głównie: marketingowe, finansowe, reklamowe, literackie, techniczne, informacyjne, a także umowy, CV, listy motywacyjne i teksty biznesowe. Ukończyłam także studia z teorii muzyki, dlatego szczególnie chętnie wybieram teksty związane ze sztuką, szczególnie sztuką muzyczną. Zapraszam do współpracy i gwarantuję pełną satysfakcję z moich usług!

Specjalizacje
ekonomia, finanseliteraturamarketingprawotechniczneturystyka, hotelarstwo
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Pracownia Wydawniczo-Fotograficzna APLA
29 grudnia 2015

Pani Joanna tłumaczyła dla mojego wydawnictwa (z języka polskiego na angielski) tekst do albumu o powiecie kolbuszowskim. Tekst ten nie należał do łatwych a został przetłumaczony bez zastrzeżeń, sprawnie i terminowo. Poprawki, dopowiedzenia czy niejasności były załatwiane bardzo szybko. Polecam Panią Joannę jako tłumacza profesjonalnego, słownego i terminowego. Jeśli będę miał kolejną pozycją wydawniczą do przetłumaczenia to na pewno skorzystam z wiedzy i doświadczenia Pani Joanny.

Mateusz
18 grudnia 2015

Jestem bardzo zadowolony z tłumaczenia wymagającego od Pani Joanny, chyba przede wszystkim cierpliwości. Bardzo miło było mi współpracować z Panią Joanną, która jest bardzo pomocną i kontaktową osobą. Jestem wdzięczny za jej poświęcenie i polecam każdemu kto szuka profesjonalnego podejścia do swojego zlecenia.

Monika
22 listopada 2015

CV przetłumaczone w ciągu godziny, szybko tanio i bardzo profesjonalnie polecam