Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Jakub Saniternik

Jakub Saniternik

(6 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka rosyjskiego na języka angielskiego

  1. Tłumaczenia zwykłe: 35,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: 45,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  3. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
  • gastronomia,
  • inne,
  • literatura,
  • turystyka, hotelarstwo

Witam serdecznie, oferuję tłumaczenia tekstów pisanych z angielskiego na rosyjski oraz z rosyjskiego na angielski. Jestem magistrem języka rosyjskiego, posiadam również certyfikat znajomości języka na poziomie C1 zdobyty w Rosji. Mieszkając i studiując w Rosji przez rok zdobyłem doświadczenie praktyczne i teoretyczne w zakresie języka, jak i tłumaczenia. Posiadam również certyfikat CAE z języka angielskiego na poziomie C2 oraz doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuję się w tekstach literackich, szczególnie w przekładzie poezji, jednak tłumaczę też teksty ogólne i specjalistyczne z innych dziedzin. W celu kontaktu proszę pisać na maila lub pod numer telefonu podany na profilu.

Doświadczenie:
Magister filologii rosyjskiej na kierunku tłumaczeniowym, roczne studia na uniwersytecie w Iżewsku, Rosja, 3 miesiące pracy w Stanach Zjednoczonych, międzynarodowy certyfikat znajomości języka rosyjskiego na poziomie C1, międzynarodowy certyfikat CAE na poziomie C2

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij