Serwis e-tlumacze.net

 • Krzysztof
 • Oferta tłumaczenia - angielski - polski
Krzysztof

Krzysztof

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
 • administracja,
 • informatyka, IT,
 • marketing,
 • medycyna,
 • turystyka, hotelarstwo

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczenia tekstów zarówno nieformalnych jak i biznesowych. Chętnie przyjmuję pojedyncze teksty a także jestem zainteresowany na dłuższą współpracę. Jestem w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne stawki już od 15 zł za tekst zwykły, a specjalistyczny od 25 zł.
Napisz, udzielę więcej szczegółów. 

Pozdrawiam, Krzysztof

Doświadczenie:
Tłumaczenie prac magisterskich, książek, artykułów z dziedzin tj. administracja, informatyka, marketing, medycyna, turystyka.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij