Serwis e-tlumacze.net

 • Krystyna Olwar
Krystyna Olwar

Krystyna Olwar

(9 ofert)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • EWA14 maja 2016     

  Ta Pani jest nativ speakerem kilku języków... Chyba 5 czy 6.

  Odpowiedź użytkownika:

  Tak, wspólnie z przyjaciółkam tłumaczymy, poznałyśmy się na wyjeździe szkoleniowym. Nigdy dla.pEwy nie tłumaczyłysmy i nie wiemy na jakiej podstawie wystawia nam opinie. Nigdy nikt nie zgłaszał zastrzeżen do jakosci tłumaczonych przez nas teksttów.

 • Jerzy9 sierpnia 2015     

  Dla naszej firmy zlecałem Pani tłumacz tłumaczenia umów i specyfikacji technicznych. Bardzo udana współpraca, tłumaczenia wykonane na czas i bardzo rzetelnie.

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij