Serwis e-tlumacze.net

  • Roksana
Roksana

Roksana

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Pomysłowa i kreatywna absolwentka filologii germańskiej, podejmie się tłumaczeń pisemnych z różnych obszarów tematycznych - szczegóły do uzgodnienia. Pasjonatka literatury, publicystyki i dziennikarstwa, wyróżnia się lekkim piórem i dobrym warsztatem pracy. Gwarantuje terminowość i staraność wykonania zleconego tłumaczenia.

Wykształcenie

Uniwersytet Jagielloński

Neofilologia - filologia germańska

Specjalizacja - literaturoznawstwo

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Karol Muszyński22 lipca 2021     

    Wszystko sprawnie i bardzo szybko. Tłumaczenie zrobione profesjonalnie, Pani Roksana poradziła sobie nawet z regionalizmami :)

  • Karol Nowicki6 maja 2021     

    Polecam, bardzo sprawny kontakt, szybka wycena zlecenia i punktualna realizacja

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij