Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Karolina Modzelewska

Karolina Modzelewska

(3 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka łotewskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku filologia bałtycka na Uniwersytecie Warszawskim wykona tłumaczenia pisemne z języka łotewskiego na język polski. Ceny tłumaczeń ustalane są indywidualnie (w zależności od objętości i stopnia złożoności tekstu), wycena jest bezpłatna.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Michal Tkaczyk28 listopada 2014     

  Zdecydowanie polecam współpracę, dobra komunikacja i bardzo profesjonalnie wykonana korekta.

 • Paweł8 listopada 2013     

  Polecam tłumaczenia Pani Karoliny Modzelewskiej, bardzo rzetelnie wykonane, a krótki czas realizacji, dobry kontakt oraz akceptowalne ceny są dodatkowym atutem. Doceniam zwłaszcza zaangażowanie i profesjonalizm tłumaczki widoczny w kwestii dbałości o najdrobniejsze szczegóły.