Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Winoteka czeska

Winoteka czeska

Adam Kisza(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Zielona Góra
  • Wrocław
  • Poznań
  • Szczecin
 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka czeskiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 3. Korekty: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 4. Ustne konsekutywne: 80,00 zł / 1 godz.
Specjalizacje:
 • biznes, handel,
 • inne

Jestem native speaker języka czeskiego, rodowitym Czechem od kilku lat mieszkającym w Polsce. Posiadam wykształcenie wyższe i własną firmę, w ramach której oferuję tłumaczenia. Wystawiam faktury vat. Przyjmę zlecenia w zakresie tłumaczeń z języka czeskiego na polski i polskiego na czeski, pomogę w rozmowach telefonicznych z Czechami.Tłumaczę dla firm, urzędów i osób prywatnych. Wszystkie zlecenia wykonuję dokładnie i terminowo. Doświadczenie: Praca w kontakcie z klientem czeskim oraz w pośrednictwie między firmami. Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na rynku czeskim – kompleksowa obsługa firm w kontaktach z czeskim klientem oraz urzędami i inne usługi wymagające biegłej znajomości języka. -tłumaczenia umów oraz ofert handlowych -tłumaczenia dokumentów, korespondencji biznesowej. -tłumaczenie stron www – katalogów produktów, instrukcji obsługi -tłumaczenia ustne spotkań firmowych, biznesowych.

Wystawiam faktury Vat, zapraszam do kontaktu
Pozdrawiam 
Adam Kisza

Doświadczenie:
Praca w kontakcie z klientem czeskim oraz w pośrednictwie między firmami. Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na rynku czeskim – kompleksowa obsługa firm w kontaktach z czeskim klientem oraz urzędami i inne usługi wymagające biegłej znajomości języka. -tłumaczenia umów oraz ofert handlowych -tłumaczenia dokumentów, korespondencji biznesowej. -tłumaczenie stron www - katalogów produktów, instrukcji obsługi -tłumaczenia ustne spotkań firmowych, biznesowych.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij