Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
Kinga Maria Chromik

Kinga Maria Chromik

Kinga Chromik(1 ofertę)

Wykonam tłumaczenie z języka włoskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
  3. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.
  4. Ustne symultaniczne: 0,00 zł / 1 godz.
  5. Tłumaczenie online: Tak
Specjalizacje:
  • techniczne,
  • Unia Europejska

Jestem absolwentką Università degli Studi di Roma Tor Vergata w Rzymie. W 2011 ukończyłam Studia Podyplomowe dla Tłumaczy Tekstów Specjalistycznych oraz dla Tłumaczy Konferencyjnych (Katedra Unesco przy UJ w Krakowie). Zajmuję się głównie tłumaczeniami w sektorze technicznym (zarówno pisemnie, jak i ustnie). W zakresie tłumaczeń ustnych miałam przyjemność tlumaczenia podczas spotkań B2B, konferencji o tematyce unijnej oraz w ramach szkoleń. Zapraszam do współpracy!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij