Serwis e-tlumacze.net

  • KATARZYNA BONDARENKO
KATARZYNA BONDARENKO

KATARZYNA BONDARENKO

(6 ofert)

O mnie

<p>Dzień dobry,</p><p>zajmuję się tłumaczeniami z/na język polski/rosyjski/ukraiński. Każda dziedzina.</p><p>Tłumaczenia w kr&oacute;tkim terminie wysokiej jakości.</p><p>Proszę o kontakt.</p>

 

e-mail: kasia291188@gmail.com

Wykształcenie

<p>Magister filologii rosyjskiej, specjalność tłumaczenia.</p><p>Studa podyplomowe Zarządzanie sprzedażą.</p>

Doświadczenie

<p>Key account manager na rynki Wschodnie.</p><p>Tłumaczenia pisemne techniczne z/na język polski, rosyjski, ukraiński.</p>

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Tomasz Węgierski22 sierpnia 2017     

    Szybko i profesjonalnie. Polecam

  • Radosław MisiewiczThe Story21 sierpnia 2017     

    Przy niezwykle krótkim terminie, dostaliśmy bardzo dobre tłumaczenie. Pani Katarzyna jest kontaktową i konstruktywną osobą, z którą bardzo przyjemnie było współpracować.

Napisz do użytkownika