Serwis e-tlumacze.net

  • KLT
KLT

KLT

Katarzyna Lewandowska(6 ofert)
  •  Telefon (Pokaż) Skype
  • Obszary działania:
    • Poznań (cała Polska)
  • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

O mnie

Jestem doktorem nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa skandynawskiego. Pracę magisterską napisałam z językoznawstwa, z gramatyki porównawczej języka norweskiego i angielskiego. W czasie studiów odbyłam też zajęcia z translatoryki, gramatyki opisowej jak również z Business English. Ponadto od rozpoczęcia studiów byłam lektorką języków angielskiego i norweskiego. Posiadam certyfikaty z języka angielskiego: FCE (1999) i CPE (2004), oba zdane na ocenę A, oraz certyfikat biegłości językowej z języka norweskiego ISS Oslo Sommerskole Trinn IV (2002). Ukończyłam klasę o profilu dwujęzycznym polsko-angielskim w LO. Św. Marii Magdaleny w Poznaniu, gdzie przedmioty takie jak historia, fizyka, matematyka, biologia, chemia oraz geografia były nauczanie w obu językach.
Języka angielskiego uczę się od 6 roku życia, czyli ponad 30 lat, i osiągnęłam poziom biegłości językowej. Języka norweskiego uczę się od 2000 roku i wykonałam wiele tłumaczeń w obrębie wspomnianych przeze mnie języków. Od 2011 roku prowadzę własną działalność tłumaczeniową. Tłumaczę teksty publicystyczne, naukowe, techniczne, strony internetowe, formularze, cv, dokumenty prawne, aż po literaturę piękną (przetłumaczyłam około 30 tomów sag norweskich) oraz wiele innych, przy czym oferuję również usługę lokalizacji językowej.

Za wykonane usługi językowe wystawiam rachunki uproszczone. 

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika