Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Katarzyna Wawrzyńska

Katarzyna Wawrzyńska

(2 oferty)
  •  Telefon (Pokaż) Gadu Gadu
  • Obszary działania:
    • Kraków
  • Ostatnia aktywność: ponad 3 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka czeskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 25,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Oferuję tłumaczenia zwykłe z języka czeskiego oraz na język czeski. Posiadam doświadczenie w zakresie tłumaczenia stron internetowych, instrukcji obsługi, korespondencji, wykonywania rozmów telefonicznych w języku czeskim, napisów do filmów, literatury i innych. Poza filologią czeską ukończyłam również psychologię, więc chętnie podejmę się również tłumaczenia tekstów w tej dziedzinie. Zapraszam do współpracy. Przy większych zleceniach możliwość negocjacji ceny.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij