Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • KATERINA
KATERINA

INTERPRETE

KATERINA (2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

od 20 lat zajmuje sie tłumaczeniami symultanicznymi i konsekutywnymi w parach polski-włoski, wŁosko-polski. Jestem wyspecjalizowana w tłumaczeniach konferencji, szkoleń, wystapień publicznych, spotkań biznesowych, negocjacji oraz tzw. "trudnych" sytuacji. Obszar tłumaczeń jest bardzo szeroki: medycyna, farmacja, polityka, biznes, moda, tematy techniczne z różnych dziedzin.

Również tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne

Wykształcenie

nauczyciel

Doświadczenie

20 lat tłumaczeń konsekutywnych i symultanicznych w wielu obszarach i o różnej tematyce.

Szkolenia, uprawnienia

szkoła życia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika