Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
Kasjana Noskowska-Giuliano

Kasjana Noskowska-Giuliano

(1 oferta)

Wykonam tłumaczenie z języka włoskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Korekty: do ustalenia
  3. Tłumaczenie online: Tak

Język włoski zawsze był moją pasją. Od 12 last jest on moim drugim językiem , którym posługuję się na co dzień – mój mąż jest Włochem. Jestem autorką tłumaczenia kilku książek aktualnie znajdujących się na rynku włoskim :"I Messaggi di Enki" Lucyny Lobos-Brown, "Il Risveglio di Cheope " Andrzeja Wójcikiewicza http://www.ilgiardinodeilibri.it/; jak również różnego rodzaju tekstów. Jestem osobą sumienną i dokładną.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij