Serwis e-tlumacze.net

  • Karolina Nowak
Karolina Nowak

Karolina Nowak

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku filologia romańska na Uniwersytecie Warszawskim o specjalizacji traduktologicznej (tłumaczenia ustanie i pisemne). Język francuski znam od dziecka, a obecnie stał się on narzędziem mojej pracy. 

Wykształcenie

W trakcie studiów magisterskich na kierunku filologia romańska o specjalizacji tłumaczeniowej na Umiwersytecie Warszawskim.

Doświadczenie

Tłumaczenia pisemne rożnego typu: artykuły, felietony, strony internetowe, dokumenty administracyjne, wnioski, formularze. Transkrypcja oraz tłumaczenie nagrań. 

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij