Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Oliwia Ferenc
5 marca 2023

Jedyna osoba z tej strony, która podjęła się trudnego tłumaczenia specjalistycznego i wykonała je poprawnie, oczywiście z zachowaniem terminu. Polecam serdecznie.

Peter Kozminsky
22 stycznia 2023

I have recently opened a company in which I cooperate with foreign partners so I am forced to translate all contracts into French. Luckily, I came here and found Ms Karolina, who does her job professionally, reliably and quickly, and at a very good price, I highly recommend it!

Anka Daeges-Kuczyńska
7 stycznia 2023

W pełni profesjonalnie wykonane tłumaczenie. Mogę tylko potwierdzić, że tłumaczenia odpowiadały wszystkim wymogom gramatycznym i stylistycznym języka francuskiego, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Pani Karolina pomogła w dopracowaniu kilku istotnych szczegółów, o których zapomniał inny tłumacz, a cały tekst przed wysłaniem do mnie skonsultowała z native speakerem. Rzetelność, fachowość oraz wysokie kompetencje to dziś naprawdę rzadkość. Warto podkreślić również terminowość, elastyczność oraz serdeczny kontakt mailowy oraz profesjonalne podejście wymagające od tłumacza precyzji i 100% zaangażowania w pracę. Współpraca z panią Karoliną to sama przyjemność i na pewno będę korzystała z jej usług w przyszłości.